Видавництво Старого Лева @stary_lev

Видавництво Старого Лева

@stary_lev

Програма заходів Старого Лева на IX Книжковому Арсеналі в Києві ⤵️

https://bit.ly/2LFdWAC

Following
Followers
Posts
Checking Stories
photo_library Учора на стенди Старого Лева завітали наші іноземні гості – словенський автор книжки «Прощення» Алеш Штеґер та норвезька авторка книжки «Ларс.LOL» Ібен Акерлі ✨ А сьогодні на вас чекає ще більше подій і ще більше зіркових зустрічей 😍
⤵️⤵️⤵️
.
⚡11:00 – 11:45 – Поетичний письменницький двобій. Мар’яна Савка та Катерина Міхаліцина – Модераторка: Галина Ткачук – Дитяча сцена, зал «Фарби».
.
⚡12:00 ​–​ 12:45 – Як Ірина Лазуткіна навчилася літати на повітряній кулі та стала дитячою письменницею. Презентація дитячої книжки «Єнотик Бо і повітряна куля» – Учасники: Ірина Лазуткіна, Галина Вдовиченко – Зал «Пролог»​. ​
.
⚡13:00 – 13:45 – Круглий стіл «Ми і сміття: історії з життя» з авторами та ініціаторами «Книжки про сміття» – Учасники: Галина Ткачук, Катерина Мірошниченко, Оксана Антонів, Сергій Токарєв – Дитячі майстерні.
.
⚡14:00 – 14:45 – ​Презентація проекту і книги «Ukraїner» – ​Учасники: Богдан Логвиненко, Мар'яна Савка, Євгенія Сапожнікова, Олександр Хоменко – Зал «Сфера».
.
⚡15:00 – 15:45 – Розмова «Кардіограма розвитку особистості й країни в часи Незалежності: зміни й виклики» навколо роману «Ключові клапани» Павла Коробчука – Учасники: Павло Коробчук, Олег Коцарев – Зал «Екслібрис».
.
⚡15:00 ​–​ 15:45 – «Феміністки не носять рожевого». Серйозно? Приватні історії про фемінізм – Учасники: Ганна Лелів, Катя Тейлор, Уляна Бойко, Дорж Бату, Володимир Єрмоленко – Зал «Пролог»​.
.
⚡17:00 – 17:45 – ​Зустріч «Франческа повертається! Команда, або Щодня, як маленька війна». Дорж Бату про командну роботу, персональну відповідальність і нову книжку «Франческа. Володарка офіцерського жетона» Доржа Бату – Учасники: Дорж Бату, Олекса Негребецький, Олексій Парновський, Мар'яна Савка – Зал «Сфера».​
.
⚡19:00 – 20:30 – «Жизня». Презентація українського перекладу книжки оповідань Олега Сенцова – Учасники: Мар'яна Савка, Олександр Сушко, Анна Паленчук, Святослав Вакарчук, Ахтем Сеїтаблаєв. Модераторка: Тетяна Терен – Зал «Сфера».

Учора на стенди Старого Лева завітали наші іноземні гості – ...

photo_library Нарешті 😍 Довгоочікувана третя частина про 36 і 6 котів Галини Вдовиченко з ілюстраціями Наталки Гайди вже у продажу!
.
До речі, комплект з трьох книг – «36 і 6 котів», «36 і 6 котів-детективів» і «36 і 6 котів-компаньйонів» – можна придбати на Книжковому Арсеналі.
.
📍А вже у неділю, 26 травня, о 13:00 –13:45 в залі «Пролог» відбудеться ​​Котячо-дитяче театралізоване шоу «36 і 6 котів-компаньйонів» за участі Галини Вдовиченко й Оксани Зьобро.

Нарешті 😍 Довгоочікувана третя частина про 36 і 6 котів ...

Запрошуємо вас провести разом зі Старим Левом 🦁 третій день на IX Книжковому Арсеналі в Києві! Сьогодні на вас чекатиме зустріч одразу з трьома нашими іноземними гостями – Ібен Акерлі, Алешем Штеґером і Доржем Бату✨ – та ще багато цікавих презентацій
⤵️⤵️⤵️
.
⚡15:00 – 15:45 – Українсько-словенський діалог «Культура і колективна пам'ять: приватно та офіційно» Алеша Штеґера, автора книжки «Прощення», та Юрія Андруховича – Модераторка: Мар'яна Савка – Зал «Екслібрис».
.
⚡15:00 ​–​ 15:45 –​ ​Диспут «Детектив по-українськи: тренди, особливості та відмінності на тлі європейської традиції» з нагоди виходу роману «Готель “Велика Пруссія”» – Учасники: Богдан Коломійчук, Ілларіон Павлюк – Зал «Пролог»​.
.
⚡17:00 – 17:45 – «Різні. Рівні. Унікальні». Ібен Акерлі про інклюзію й менторство в житті та літературі і свою книжку для дітей «Ларс. LOL» – Учасники: Ібен Акерлі, Дорж Бату – Зал «Фарби».
.
⚡18:00 – 18:45 –​ ​Вечір пам'яті «Інтелектуальний код Леоніда Ушкалова» – Учасники: Олександра Ушкалова, Сашко Ушкалов, Ростислав Мельників, Олена Галета, Мар'яна Савка, Іван Андрусяк, Леонід Фінберг, Олексій Сінченко – Зал «Сфера».
.
⚡19:00 – 19:45 – Поетичні «Меланхолії» Юрка Іздрика із саундом і сенсом – Учасники: Юрко Іздрик, Мар’яна Савка – Вулична сцена​.
.
⚡20:00 – 20:45 – «Троянда» Мирослава Лаюка. Кураторська подія Анастасії Євдокимової – Кінозал.

Запрошуємо вас провести разом зі Старим Левом 🦁 третій день ...

photo_library Вже у продажу 💚«Ukraїner. Країна зсередини»💚 — ​книга за мотивами першого кола масштабної експедиції Украї­ною, яка тривала з літа 2016-го до зими 2018-го року й охопила всі історичні регіони — ​від Слобожанщини до Поділля, від Волині до Таврії.

У книзі зібрано найяскравіші моменти з манд­рівок унікальними куточками країни 🇺🇦: історії людей та місць, що надихають, зворушують і дивують, а також вражаючі фото, які показують Україну справжньою, несподіваною, цікавою та автентичною.

Презентація книжки відбудеться 📍25 травня, у суботу, о 14:00–14:45 в залі «Сфера».

Вже у продажу 💚«Ukraїner. Країна зсередини»💚 — ​книга за мотивами ...

Книжковий Арсенал 2019 вже в розпалі ✨ А Старий Лев підготував для вас насичену програму цього дня
⤵️⤵️⤵️
⚡17:00 – 17:45 – Розмова «Філософія у літературі, література як філософія» з нагоди виходу двотомного видання творів Костянтина Москальця «Зірка на ім'я Марія. Вибрана проза», «Стежачи за текстом. Вибрана критика та есеїстика» – Учасники: Костянтин Москалець, Євгеній Стасіневич – Зал «Фарби».
.
⚡18:00 – 18:45 – Лекція «Занурення: від дослідження до з'яви книжки» творчої майстерні «Аґрафка» (Романа Романишин, Андрій Лесів) – Зал «УВК».
.
⚡18:00 ​–​ 18:45 – ​Наші​ «Червоні хащі».​ Презентація роману Фоззі про співжиття та порозуміння без належних на те умов – Учасники: Олександр Фоззі Сидоренко, Володимир Бєглов – Зал «Пролог»​.
.
⚡20:00 – 21:30 – Презентація першої українсько-кримськотатарської антології «Кримський Інжир» та читання текстів авторів – Учасники: Мар’яна Савка, Алім Алієв, Анастасія Левкова, Роман Ващук, Катерина Калитко, Джемілє Сулейманова та автори-фіналісти конкурсу «Кримський Інжир» – Зал «Сфера».
.
.
Книжки Старого Лева 📚 шукайте на стендах 📍B 3.35 (література для дорослих) та 📍D 3.20 (література для дітей) на території Мистецького Арсеналу (вул. Лаврська, 12).

Книжковий Арсенал 2019 вже в розпалі ✨ А Старий Лев ...

photo_library Книжковий Арсенал у Києві стартував ✨ І вже від сьогодні і до неділі Старий Лев чекатиме на вас у Мистецькому Арсеналі!
.
Ми приготували для вас понад 50 неймовірних новинок 📚, якими можна (і треба 🤗) потішити себе та найближчих людей, більше 20 захопливих зустрічей для дорослих і малечі та, звісно, гарний настрій і безліч позитивних емоцій!
.
Чекаємо на вас на стендах 📍B 3.35 (дорослий) та 📍D 3.20 (дитячий), а програму подій від Старого Лева шукайте на нашому сайті (посилання в шапці профілю ⬆️)

Книжковий Арсенал у Києві стартував ✨ І вже від сьогодні ...

photo_library Ще одна довгоочікувана новинка поповнила наші полиці 😍
.
Свіжими враженнями від книжки 💗«Феміністки не носять рожевого та інші вигадки»💗 Скарлетт Кертіс у перекладі Ганни Лелів поділилася @oksanaziobro, керівниця відділу PR&Marketing Старого Лева:
.
💭«Ця книжка – і її поява, і те, якою саме вона є, – для мене подія. Прогнозую, що саме її я найчастіше радитиму і даруватиму цього року. Вона дуже відверта і дуже особиста. Над деякими есе я плакала навзрид, над деякими сміялася, якимось співпереживала, одне з них було слово в слово про мене. Якісь я не зрозуміла, про якісь думала, якби ж я прочитала це хоча б кілька років тому».
.
Презентація книжки відбудеться 📍25 травня, у суботу, в залі «Пролог» Книжкового Арсеналу о 🕐15:00 –​15:45 – Серйозно? Приватні історії про фемінізм.
Учасники: Ганна Лелів, Катя Тейлор, Уляна Бойко, Дорж Бату, Володимир Єрмоленко.

Ще одна довгоочікувана новинка поповнила наші полиці 😍 . Свіжими ...

photo_library Так-так, це сталося! «Франческа. Володарка офіцерського жетона» Доржа Бату вже у продажу 🚀

А @dorjebatuu, натхненний презентацією у Львові, вирушає далі містами України з презентацією книжки. Тож зустрічайте!
.
👉 вівторок, 21 травня – #Одеса – Міський простір «4Сity» (вул. Канатна, 27/1), 19:00.
.
👉 середа, 22 травня – #Дніпро – Інформаційно-виставковий центр «Медіапростір» (просп. Олександра Поля, 2), 18:30.
.
👉 субота, 25 травня – #Київ – Мистецький Арсенал (вул. Лаврська, 12), зал «Сфера», 17:00.

Так-так, це сталося! «Франческа. Володарка офіцерського жетона» Доржа Бату вже ...

photo_library Вже у продажу 📔«Червоні хащі» – друга книжка Фоззі, українського співака, письменника і журналіста.

Це книжка про те, як віднайти загублений або забутий чи вичерпаний роками сенс життя.

Презентація книжки відбудеться 📍23 травня о
18:00–​18:45 на Книжковому Арсеналі в залі «Пролог» за участі Олександра Фоззі Сидоренка і Володимира Бєглова.

Раніше Старий Лев вже видав ще одну книжку Фоззі – «Гупало Василь» 😎

#новинкастароголева

Вже у продажу 📔«Червоні хащі» – друга книжка Фоззі, українського ...

Доброго всім недільного ранку 🌻 Ось так весело пройшла вчора презентація книжки «Хто росте в саду» Катерини Міхаліциної з ілюстраціями Оксани Були.
.
.
Сьогодні, у завершальний день Дитячого форуму у Львові, Старий Лев підготував для вас і ваших дітей ще кілька книжкових забавлянок у Палаці мистецтв 😌📚
.
14:00 – Майстер-клас «36 І 6 котів повертаються!» за мотивами книжки «36 і 6 котів-компаньйонів» –Учасники: Галина Вдовиченко, Олена Гутик – Вода (перший поверх), Зал 3, Література.
.
16:00 – Майстер-клас «Як любити братиків і сестричок» за мотивами книжки «Заврик та його молодший брат» – Учасники: Мирослав Лаюк, Олена Гутик – Повітря (третій поверх), Зал 2, Літературний простір.

Доброго всім недільного ранку 🌻 Ось так весело пройшла вчора ...

Ще одна #новинкастароголева вже у продажу на нашому сайті starylev.com.ua та в наших книгарнях ✨
.
«Прощення» – культовий роман одного із найвизначніших сучасних словенських письменників Алеша Штеґера, який цьогоріч завітає на Книжковий Арсенал у Києві 😍
.
Презентація відбудеться наступної п’ятниці, 24 травня, о 🕐 15:00 – 15:45 в залі «Екслібрис» – Українсько-словенський діалог «Культура і колективна пам'ять: приватно та офіційно» за участі Алеша Штеґера, Юрія Андруховича та Мар'яни Савки.
.
.
Переклад – Наталія Хороз, Мар'яна Климець
Дизайн обкладинки – Антон Селлешій

Ще одна #новинкастароголева вже у продажу на нашому сайті starylev.com.ua ...

Розпочинаємо другий день Дитячого форуму у Львові з хорошим настроєм ☺️
.
Сьогодні запрошуємо завітати на презентації новинок від Старого Лева і гарно провести час
⤵️
11:00 – Презентація книжки «Хто росте в саду» – Учасниця: Катерина Міхаліцина – Повітря (третій поверх), Зал 2, Літературний простір.
.
13:00 – Читання-забавляння за книжкою «Дмухавка та інші пухнасті вірші» – Учасники: Катерина Міхаліцина, Анна Шиманська – Вода (перший поверх), Зал 3, Література.
.
14:00 – Презентація книжки «Дорослі зненацька» – Учасники: Сергій Гридін, Таня Пилипець – Вода (перший поверх), Зал 3, Література.
.
15:00 – Презентація книжки «У світлі світляків» – Учасниця: Оля Войтенко – Вода (перший поверх), Зал 3, Література.
.
15:00 – Презентація книжки «Залізний вовк» – Учасники: Оксана Лущевська (на скайп-зв’язку), Олена Гутик – Земля (другий поверх), 2 поверх, Література (хол).

Розпочинаємо другий день Дитячого форуму у Львові з хорошим настроєм ...

One-Time Message!

Feel free to subscribe our youtube channel to listen best deep house music in the world. Thank you for your support.

Subscribe with the YouTube App!