Видавництво Старого Лева @stary_lev

Видавництво Старого Лева

@stary_lev

Замовити книжки Старого Лева можна тут ⤵️

http://starylev.com.ua/

Following
Followers
Posts
Checking Stories
Дві книжки однієї видатної людини, до яких ще довго повертаєшся після прочитання... Генрі Марш – всесвітньо відомий нейрохірург з Великобританії. Серед іншого його досягнень він знаний більш ніж 20-річнною просвітницькою роботою в Україні, де провів десятки блискучих операцій на мозку.

Дві книжки, які місцями проймають до мурашок:
📘«Історії про життя, смерть і нейрохірургію» – у цій книжці спогадів і роздумів Генрі Марша ви знайдете багато захопливих історій, у яких головне – це етика стосунків між лікарем та пацієнтом, тонка межа між гіркою правдою і крихкою надією. Бути висококласним нейрохірургом – цього не досить, щоб бути Генрі Маршем. Треба ще мати найкращі людські якості – доброту, вимогливість до себе, любов до людей і неабиякий талант оповідача. 📘«Ні сонце, ані смерть. Зі щоденників нейрохірурга» – завершуючи свою майже сорокарічну лікарську кар’єру, автор розмірковує про сенс людського існування, про суть праці лікаря, труднощі професії й про те, чим може обернутися відчайдушне бажання продовжити пацієнтові життя за всяку ціну.

Дві книжки однієї видатної людини, до яких ще довго повертаєшся ...

📗«Їсти, молитися, кохати» Елізабет Ґілберт – книжка, яка переверне ваш світ, розчулить, розсмішить і надихне. Читали? 🙂

Відгук і світлина з присмаком літа – @v.yukhimets
⤵️⤵️⤵️
Книга-душа, ні не так, книга-путівник в найпотаємніші куточки душі. Після прочитання хочеться взяти і повторити життєвий досвід авторки.
Головна героїня, вона ж авторка книги, знаходиться на краю життєвого провалля. Все в її житті летить шкереберть. Аби хоч якось впорядкувати своє життя, що розсипається, мов картковий будиночок, Ліз вирушає до трьох країн "І".
В Італії вона вчиться насолоджуватися тут і зараз.🍕🍝🍮☕🍨
У Індії нарешті зможе пізнати Бога.📿
А у Індонезії (Балі) відкриє своє серце коханню💏
Мемуарний роман, який можна розібрати та мотивуючі цитати.

📗«Їсти, молитися, кохати» Елізабет Ґілберт – книжка, яка переверне ваш ...

#книжкатижнявсл

Цю «Абетку» просто неможливо випустити з рук 🤩 Навіть якщо малий розумник чи розумниця не розуміють літер, вони точно знають, що співати вміють усі, от хоч би і єноти. Що слон має великі вуха, за якими може заховатися багато чого цікавого. Приміром, букви. Великі й кольорові. А вже що таке ці букви, навіщо вони потрібні, в якому порядку розміщені, і які з них починаються веселі й красиві слова – все це легко зможуть пояснити їм батьки.
.
Кумедні ілюстрації й дотепні віршики перетворять навчання на чудову гру, допоможуть діткам швидко запам'ятати алфавіт та підготуватися до самостійного читання.
.
❗А до кінця тижня книжку можна придбати зі знижкою -20% 😍

#книжкатижнявсл Цю «Абетку» просто неможливо випустити з рук 🤩 Навіть ...

— Знаєте, Маркусе, який єдиний спосіб збагнути, як сильно ви кохаєте людину?
— Ні.
— Втратити її.
.
📍З роману «Правда про справу Гаррі Квеберта» Жоеля Діккера
.
#цитатавідстароголева

— Знаєте, Маркусе, який єдиний спосіб збагнути, як сильно ви ...

Тішимося отримувати такі відгуки на новинки 🤗, як відгук на книжку «Тіні» Марічки Крижанівської від @hanna_kharlan ❤️
⤵️⤵️⤵️
«Перший в історії гуцульський детективний роман» — звучить заманливо, чи не так? От я і не втрималася від спокуси прочитати новинку. Сказати, що мені сподобалося, значить – не сказати нічого. Я просто в захваті!
⠀
У «Тінях» (так і хочеться додати «забутих предків») гармонійно поєднуються кілька часових площин: від прадавніх часів, коли «світ людей і духів був одним цілим», через фільмування в 60-х рр. ХХ ст. Сергієм Параджановим повісті Михайла Коцюбинського, і зрештою до наших днів, коли історія карпатських Ромео та Джульєтти отримує несподівану, але надзвичайно захопливу розв'язку.
⠀
З гуцульської Криворівні читачі подумки переносяться разом із знімальною групою до Києва, а звідти – до Франції та зовсім далекої Аргентини, де 1965 року на престижному кінофестивалі в Мар-дель-Платі з великим успіхом відбувся показ «Тіней забутих предків».
⠀
Мені було складно повірити, що події, пов'язані з екранізацією, відбувалися насправді. Проте авторка скрупульозно відтворила процес роботи над фільмом, додавши до історії елементи гостросюжетного детективу та прадавньої гуцульської магії. В результаті вийшов просто таки вибуховий коктейль!
⠀
«Тіні» Марічки Крижанівської — це той випадок, коли книгу хочеться радити всім без винятку: як поціновувачам сучасної української літератури, так і читачам, які її недолюблюють. Перші точно не розчаруються, а другі матимуть чудову нагоду зруйнувати власні стереотипи.

@stary_lev , дякую, що видаєте такі класні книжки! ❤

#відгукчитача_всл

Тішимося отримувати такі відгуки на новинки 🤗, як відгук на ...

Тіштесь, друзі! Нова мегакрута книжечка про Джуді Муді полетіла до друкарні 🤩 І не просто книжка, а «Супермегакласна книжка цікавезних завдань від Джуді Муді» Меґан МакДоналд!

Хочете утнути щось веселе? 😎 То на що ви чекаєте? Розгортайте цю мегаприкольну книжку – і починайте! Дізнайтеся, як пройти крізь папір. Створіть настільну гру. Вигадайте власну причіпну пісню. А ще – пройдіть кумедні тести, розгадайтк загадки і розважайтеся разом із Джуді Муді!

Ілюстрації – Пітер Рейнолдс
Переклад – Наталія Ясіновська

Тіштесь, друзі! Нова мегакрута книжечка про Джуді Муді полетіла до ...

Забігайте до нас на Прорізну в Києві, у нас затишно ☺️ і море книжок 📚 А ще ми дуже близько до центру. І в нас є кава, чай і смаколики ☕🍪
.
Фото нашої книжкової феї з Прорізної @iren_vorobchyk ❤️
.
Нагадуємо адреси наших книгарень:
📌 Львів, вул. Старознесенська, 24-26
📌 Львів, вул. Краківська, 3
📌 Київ, вул. Вербова, 24, маг.13
📌 Київ, вул. Прорізна, 10
📌 Дніпро, вул. Глінки, 20
📌 Одеса, вул. Катерининська, 2

#книгарні_староголева

Забігайте до нас на Прорізну в Києві, у нас затишно ...

photo_library Вже у продажу дуже потішна #новинкастароголева для маленьких читачів — «Песик Чапа» Оксани Кротюк 🤗

У цій яскравій книжечці — 15 коротких історій з малюнками @zhenya_myroniuk_illustration
: про дівчинку Валю, яка нудилася, поки не прийшов кіт Пушок; про Дениска, який натрапив
на скарби у татовій шафі й уявив себе моряком; про дідуся, з яким Марко літав на ракеті, і не тільки. А ще, звісно, про песика Чапу🐶, який маленький, але вже хоче все вміти.

Замовити можна на нашому сайті starylev.com.ua або придбати у книгарнях Старого Лева ✨

Вже у продажу дуже потішна #новинкастароголева для маленьких читачів — ...

Мар’яна Савка, головна редакторка та співзасновниця «Видавництва Старого Лева», увійшла до рейтингу Топ-100 найбільш успішних жінок України за версією журналу «Новое Время» 🎉🎉🎉
.
До переліку увійшли українки, які досягли вражаючих результатів у бізнесі, політиці, суспільному житті та інших значущих сферах.
.
.
#видавництвостароголева #всл

Мар’яна Савка, головна редакторка та співзасновниця «Видавництва Старого Лева», увійшла ...

«Білий попіл» Ілларіона Павлюка – те, що треба, для поціновувачів напруженого сюжету і навіть містики 😎

За відгук дякуємо @helga_reads
⤵️⤵️⤵️
Екшн, детектив, містика 💣
⠀
Вибухове поєднання!
⠀
До прочитання особливо не представляла, про що книга, лише чула купу захоплених відгуків 😏
⠀
Перше здивування – час подій. Десь 1850 (+/-) роки. З обкладинки я чогось вирішила, що там сучасність, адже зображений чоловік в діловому піджаку.
⠀
Друге здивування – кількість бійок 🙈 спочатку взагалі, ніби потрапляєш у бандитський роман 😅
⠀
Але все вище описане – це не суттєво вплинуло на мої враження. Бо загалом написано досить непогано. Особливо, якщо завважити, що це перший роман автора 🔥🔥🔥
⠀
Динамічно, багато запитань і незрозумілого, через це не хочеться відкладати книжку, поки не дізнаєшся всіх відповідей.
⠀
Для відпочинку, для швидкого читання – рекомендую! Не пожалкуєте 👍🏻
⠀
#відгукчитача_всл

«Білий попіл» Ілларіона Павлюка – те, що треба, для поціновувачів ...

photo_library Крутезна новина 🤩 Вже у продажу продовження книжки 📙«Антон та інші нещастя» норвезької письменниці Ґюдрун Скреттінґ – 📕«Антон та інші зі зграї»!
.
Антон переходить у старшу школу і планує тихенько й непомітно влитися у новий клас. Але, звісно ж, усе йде не так, як заплановано. Через помилку він опиняється в одній компанії з крутими хлопцями і тепер змушений демонструвати лідерські якості. Саме так поводяться у тваринному світі ті, хто не хоче опинитися за межами природного відбору. Тож Антон намагається качати м’язи, тренувати впевнену ходу і навіть залучає до цих вправ свого геть некрутого друга Уле. Правда, на душі Антонові якось незатишно, адже від його вдаваної крутизни страждають слабші, і, здається, він опинився зовсім не в тій зграї, до якої справді хотів би належати.
.
📑Переклад – Наталя Іваничук
🖌️Обкладинка – @nastiasleptsova

Крутезна новина 🤩 Вже у продажу продовження книжки 📙«Антон та ...

Вже у продажу одразу два романи Галини Вдовиченко під однієї обкладинкою – 📗«Пів'яблука. Інші пів'яблука». Це історія жіночої дружби, що дозволить читачеві поглянути на звичні речі по-новому.

Одного разу вони знаходять незвичайний сувенір. Те, що спершу здавалося просто цікавою іграшкою, починає у дивовижний спосіб змінювати життя жінок, виконуючи найпотаємніші бажання кожної з них... Знахідка стане початком нових пригод, вона покаже, чого насправді бажають подруги. Хто зміг створити цей шедевр? І чому майстер Пінзель, найзагадковіший галицький скульптор XVIII століття, що далі помітніше впливає на тих, хто живе у XXI столітті? Дізнайтесь усі таємниці, прочитавши цю чудову книжку.

Соковиту обкладинку 🍏 до книжки створила наша Тетяна Омельченко.

Вже у продажу одразу два романи Галини Вдовиченко під однієї ...

One-Time Message!

Feel free to subscribe our youtube channel to listen best deep house music in the world. Thank you for your support.

Subscribe with the YouTube App!